Wydarzenia

Spotkanie cotygodniowe w Klubie
2019.10.29
Wojciech Jasiak

Cotygodniowe - Wtorkowe spotkanie w apartamentach siedziby klubu.

Otwarcie klubu godzina 18:00

Panel ogłoszeń cotygodniowych godzina 18:30

Spotkania są otwarte - zapraszamy wszystkich

_____ _____ _____ _____
Klubowy Symboliczny Cmentarz
2019.11.01
Agnieszka Gądek
Wyjazd na Klubowy Symboliczny Cmentarz
Wspomnienie wszystkich nieżyjących Kolegów._____ _____ _____ _____
Otwarcie wystawy "50-Lecie Speleoklubu Bielsko-Biała"
2019.11.07
Katarzyna Lena Koprowska

Wernisaż wystawy fotografii oraz pamiątek klubowych, który rozpoczynamy 7 listopada 2019 roku o godzinie 17:00 w Regionalnym Ośrodku Kultury przy ulicy 1 Maja 8 w Bielsku-Białej.

W ramach wernisażu przewidujemy krótkie przemówienie Jaśnie Panującego Prezesa Wojciecha Jasiaka, krótką opowieść o historii klubu autorstwa Historyka, a zarazem Kuratora Muzeum Historycznego w Bielsku-Białej Jakuba Krajewskiego, oglądanie zdjęć, filmów i naszych pamiątek. Mamy nadzieję, że znajdzie się również czas na kilka niespodzianek.

Wstęp wolny na wernisaż.

_____ _____ _____ _____
Obchody 50-lecia SBB, zakończenie sezonu, chrzest kursantów.
2019.11.08
Katarzyna Lena Koprowska

Spotkanie które odbędzie się w schronisku na Szyndzielni chcemy rozpocząć o godzinie 19:00 przemówieniem Prezesa. W planie mamy pokaz zdjęć i filmów, ognisko oraz zabawę.

Wstęp na imprezę 20 zł od osoby dorosłej (dot. osób pow. 18 roku życia, młodzież i dzieci gratis).

UWAGA! Na poniżej znajdziecie kilka ważnych informacji organizacyjnych.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY! Zarząd SBB

Informacje organizacyjne dotyczące spotkania na Szyndzielni.

W ramach kwoty 20 zł, którą należy uiścić za imprezę w schronisku mamy zapewnione miejsce do zabawy oraz drobny poczęstunek i kiełbaski na ognisko. Bufet w Schronisku będzie czynny do północy. Można w nim będzie kupić potrawy standardowo serwowane w schronisku, a także napoje ciepłe i zimne (w tym ten najczęściej kupowany na takich imprezach w cenie 5zł).

Osoby, które planują nocować w schronisku muszą się zgłosić jak najszybciej do naszej koordynatorki Eli, która rozdziela miejsca na łóżkach i na tzw. glebie. Spanie na łóżku to koszt 32 , a na karimacie 10 zł (dzieci do lat 4 gratis). Chętni mogą również za free nocować na świeżym powietrzu, ale dzisiaj nie możemy zagwarantować, czy aura będzie temu sprzyjała.

Rezerwacja noclegu musi być poparta opłatą dokonanej osobiście lub na konto, które zostanie podane przez naszą Koordynatorkę. Opłata za wejście na imprezę może być uiszczona w Schronisku.

W sprawie noclegów i tematów imprezy na Szyndzielni prosimy o kontakt z Elą – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 505623449.

Niestety w chwili obecnej nie mamy potwierdzenia, czy kolej linowa na Szyndzielnię będzie w tym dniu uruchomiona (coroczny przegląd). Jeżeli tak, to będzie możliwość wjazdu kolejką do godziny 17:30. Na stronie Speleoklubu pojawi się wiadomość jak już będziemy wiedzieli jaka jest sytuacja.

UWAGA! Osoby które chcą zostać na kolejną noc (9/10 listopada) muszą jak najszybciej indywidualnie rezerwować miejsca bezpośrednio w schronisku na Szyndzielni (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. (033) 470 - 64 – 68). Liczba miejsc ograniczona!

_____ _____ _____ _____
Wyjazd kursowy w Sokole Góry
2019.11.11
Katarzyna Lena Koprowska

Jaskiniowe ABC dla świeżaków.
Wskazówki dojazdowe i topo pod linkiem:
http://topo.portalgorski.pl/Sokole-G%C3%B3ry,Jura-Krakowsko-Cz%C4%99stochowska,region,606

_____ _____ _____ _____
Speleokonfrontacje 2019
2019.11.15
Katarzyna Lena Koprowska

Speleokonfrontacje 2019 odbędą się tradycyjnie w trzeci weekend listopada czyli 15-17.11.2019 w Zajeździe Jurajskim w Podlesicach. Impreza jak co roku bedzie przeglądem działalności jaskiniowej i kanioningowej. Przedstawiane prelekcje, filmy
i odczyty podsumowują działalność eksploracyjną, sportową i szkoleniową w Polsce i na świecie. Impreza jest okazją do wielkiego towarzyskiego spotkania ludzi gór i jaskiń. Już teraz serdecznie zapraszamy!

Szczegółowe informacje będą pojawiały się na bieżąco na stronie wydarzenia na facebooku:
https://www.facebook.com/events/2274041152717417/

_____ _____ _____ _____

Kalendarium

Sobota, Grudzień 01, 2018
Nie znaleziono żadnych wydarzeń