2020.01.11-12 Solisko 1193 - na północny wschód od Pilska

 

  1. Miłosz Kubica - ADHD Team, Były Członek Speleoklubu Bielsko-Biała
  2. Marzena Dec - Katowicki Klub Speleologiczny
  3. Olo Dobrzański - V7A7PL
  4. Paulina Piechowiak - Wielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowego
  5. Jerzy Drabik - Osoba Towarzysząca
  6. Lolo - Speleoklub Bielsko-Biała
  7. Ewa Chylaszek-Brylska - Weteran
  8. Jerzy Niepsuj - Weteran
  9. Andrzej Wójtowicz - Klub Sportów Wszelakich "Pijawka" - Słupsk
  10. Jerzy Urbański - Weteran
  11. Urszula Szyca-Modras - Klub Sportów Wszelakich "Pijawka" - Bytów
  12. Małgorzata Wójtowicz - Fundacja Nadzieja Słupsk
  13. Jacek Stanisz - Vyszechrad Maraton - Rytro
  14. Grzegorz Mikołajczyk - Klub Sportów Wszelakich "Pijawka" - Słupsk
  15. Renata Sadowska - Beskidzki Klub Narciarzy "Gronie" PTTK - Bielsko-Biała
  16. Jerzy Ganszer - Speleoklub Bielsko-Biała
  17. Krzysztof Banek - Nocny Łazik
  18. Mariusz Wilk - Katowicki Klub Speleologiczny
  19. Maciej Halski - Osoba Towarzysząca
  20. Czesław Libera - Speleoklub Dąbrowa Górnicza
  21. Waldemar Wowro - Speleoklub Dąbrowa Górnicza
  22. Andrzej Pajda - Speleoklub Dąbrowa Górnicza
  23. Marek Grucka - Katowicki Klub Speleologiczny
  24. Włodzimierz Porębski - Speleoklub Dąbrowa Górnicza, Krakowski Klub Taternictwa Jaskiniowego
  25. Maria Wgrzynkiewicz - Speleoklub Bielsko-Biała
  26. Tomasz Kochel - Speleoklub Bielsko-Biała
  27. Michał Fojdzik - Klub Alpinistyczny Grupy Beskidzkiej GOPR - na biwaku nie spał
  28. Jakub Komoniecki - Klub Alpinistyczny Grupy Beskidzkiej GOPR - na biwaku nie spał
  29. Paweł Banaszkiewicz - Speleoklub Olkusz
  30. Marek Grzywa - Silesia Vinter Swiming - Katowice
  31. Tadeusz Syt - Klub Wysokogórski Katowice
  32. Anna Sobańska - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
  33. Jakub Krajewski - Speleoklub Bielsko-Biała
  34. Marek Sobański - Speleoklub Bielsko-Biała
  35. Mariusz Kazimierski - Harcerski Klub Taternicki - Katowice
  36. Bartosz Gurgul -  Osoba Towarzysząca
  37. Błażej Pezdek - Osoba Towarzysząca
  38. Kazimierz Diobeł Gędoś - Speleoklub Brzeszcze
  39. Krzysztof Jastrząb Kacper - Osoba Towarzysząca
  40. Noebert Miczołek - Speleoklub Bielsko-Biała
  41. Tomasz Liszowski - Speleoklub Bielsko-Biała
  42. Piotr Kukulski - Speleoklub Olkusz
  43. Dariusz Kusmierczyk - Speleoklub Olkusz
  44. Piotr Sieczorek - Harcerski Klub Taternicki - Katowice
  45. Wojciech Żadło - Harcerski Klub Taternicki - Katowice
  46. Marcin Karkiński "Cobra"
  47. Robert Pest - Speleoklub Brzeszcze
  48. Renata Pest - Speleoklub Brzeszcze
  49. Krzysztof Pawlusiak - Speleoklub Brzeszcze
  50. Łukasz Kuśmierz "Cygan" - Speleoklub Olkusz
  51. Marcin Kojm - Speleoklub Brzeszcze
  52. Andrzej Jarek - Speleoklub Brzeszcze
  53. Elżbieta Imielska - Speleoklub Bielsko-Biała
  54. Małgorzata Toczyłowska - Speleoklub Bielsko-Biała
  55. Paweł Kasperkiewicz - Speleoklub Bielsko-Biała
  56. Beata Michalska-Kasperkiewicz - Speleoklub Bielsko-Biała
  57. Bejke - pies-suka - Fanklub Speleoklubu Bielsko-Biała
  58. Grzegorz Więcek - Speleoklub Bielsko-Biała
  59. Jarosław Noszczyk - Speleoklub Myszków
  60. Dawid Płoszaj - przyjaciel Speleoklubu Olkusz
  61. Marcel Wajda - Speleoklub Bielsko-Biała
  62. Tomasz Krawczyk - Speleoklub Brzeszcze
  63. Tomasz Pączek - Osoba Towarzysząca - na biwaku nie spał
  64. Karolina Szura - Osoba Towarzysząca - na biwaku nie spała
  65. Piotr Scisłowski - Klub Alpinistyczny Grupy Beskidzkiej GOPR - na biwaku nie spał
  66. Wojciech Gębala - Klub Alpinistyczny Grupy Beskidzkiej GOPR - na biwaku nie spał
  67. Marek Iliwicki - Harcerski Klub taternicki - Katowice
  68. Zofia Gutek - Speleoklub Bielsko-Biała - na biwaku nie spała
W drugim dniu widok na Tatry. Noc jasna. O godzinie 9,00 - grupowe zdjęcie pozowane. Dziękujemy wszystkim za przybycie.
"Dane nam było przeżyć piękne chwile".

Tutaj zdjęcia - "kliknij" - zdjęciami mozna w dowolny sposób dysponować!
Zaloguj się, by skomentować